www.moja-rumia.pl Strona Główna
  · Zaloguj       · Szukaj       · Użytkownicy

Poprzedni temat «» Następny temat
Rondo Lecha Kaczyńskiego
Autor Wiadomość
Zatara

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010   

A wy młódzi demokraci jeżeli faktycznie o to chodzi to prostaczkom dajecie kije do ręki żeby walczyli w waszym imieniu a póżniej wy będziecie śmietankę spijali nie co walczyli, tak samo jest ze związkami zawodowymi

Gość

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010   Re: Rondo Lecha Kaczyńskiego

JestemPrzeciw napisał/a:

Proponuję zrobić oficjalną debatę w Radzie Miasta na ten temat.

No decyzja o tym została właśnie podjęta na "oficjalnej debacie w Radzie Miasta". Nie trafiłeś...

Postępowy Inteligent
Gość
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010   Re: Rondo Lecha Kaczyńskiego

Anonymous napisał/a:
JestemPrzeciw napisał/a:

Proponuję zrobić oficjalną debatę w Radzie Miasta na ten temat.

No decyzja o tym została właśnie podjęta na "oficjalnej debacie w Radzie Miasta". Nie trafiłeś...

MY Inteligencja, Młodzi Demokraci, Ludzie Rozumni, czytelnicy Gazety Wyborczej, miłośnicy TVN będą stosować obywatelskie nieposłuszeństwo i bojkotować Rondo Kaczyńskiego. I jeżdzić przez łąki albo Dębogórze.

Zatara

No i dobrze, więcej miejsca będzie dla nas szaraczków

Mieszkaniec Rumi
Gość

To co dziś usłyszałem w kościele napełnia mnie głębokim żalem ale i oburzeniem. W uroczystości oddania nowego ronda im. Kaczyńskiego włączył się Kościół. Ma się odbyć procesja wiernych. Poświęcony zostanie pomnik.
Do tej pory chodziłem w procesjach za monstrancją. Obecnie chyba świętym jest śp. pan prezydent bo jak inaczej tłumaczyć procesję. Pomnik? Dla kogo, za co? Niech mi ktoś z władz miasta odpowie na to pytanie bo ja niestety nie potrafię znaleźć żadnej sensownej odpowiedzi. Za to, że św.p. pan Kaczyński był prezydentem? Czy jest to wystarczający powód, żeby stawiać pomnik? Pomniki się stawia z wielką pompą a ulice dookoła są PIASKOWE. Wspaniały wybór władz miasta. Gratuluję i żałuję, że jestem mieszkańcem Rumi. Miasta, które dba o prestiż w partii PiS a zapomina o mieszkańcach.
A może ktoś przypomniałby sobie słowa Papieża, który wielokrotnie prosił, żeby nie stawiać mu pomników. On zostanie wkrótce świętym a św.p. pan Kaczyński kim???

My Naród
Gość

Mieszkaniec Rumi napisał/a:
To co dziś usłyszałem w kościele napełnia mnie głębokim żalem ale i oburzeniem. W uroczystości oddania nowego ronda im. Kaczyńskiego włączył się Kościół. Ma się odbyć procesja wiernych. Poświęcony zostanie pomnik.
Do tej pory chodziłem w procesjach za monstrancją. Obecnie chyba świętym jest śp. pan prezydent bo jak inaczej tłumaczyć procesję. Pomnik? Dla kogo, za co? Niech mi ktoś z władz miasta odpowie na to pytanie bo ja niestety nie potrafię znaleźć żadnej sensownej odpowiedzi. Za to, że św.p. pan Kaczyński był prezydentem? Czy jest to wystarczający powód, żeby stawiać pomnik? Pomniki się stawia z wielką pompą a ulice dookoła są PIASKOWE. Wspaniały wybór władz miasta. Gratuluję i żałuję, że jestem mieszkańcem Rumi. Miasta, które dba o prestiż w partii PiS a zapomina o mieszkańcach.
A może ktoś przypomniałby sobie słowa Papieża, który wielokrotnie prosił, żeby nie stawiać mu pomników. On zostanie wkrótce świętym a św.p. pan Kaczyński kim???

Pozostaje Panu przenieść się do parafii EuroBiskupa Żydzimskieg, lub europasterzy Zięby, Sowy i im podobnych księzy-patriotów

Mieszkaniec Rumi
Gość

Pozostaje Panu przenieść się do parafii EuroBiskupa Żydzimskieg, lub europasterzy Zięby, Sowy i im podobnych księzy-patriotów[/quote]

Patriotyzm jest jak widać obecnie w modzie. Głęboko współczuję.

szyderca
Gość

Tylko pisowcy są prawdziwymi Polakami. Reszta to żydzi i masoni i zomo.

Młody Demokrata
Gość
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

szyderca napisał/a:
Tylko pisowcy są prawdziwymi Polakami. Reszta to żydzi i masoni i zomo.

Nie powinno się mówić Polska, tylko: ten kraj

Pablo
Gość
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   żałosne :(

95 000 zł na oznakowanie ronda w Rumi gdzie mieszkam imieniem Lecha Kaczyńskiego (przecież te pieniądze mogły być o wiele lepiej wykorzystane!!) - jest mi wstyd - już nie chcę mieszkać w Rumi. Powiedźcie kto podjął tak idiotyczną decyzję!
Jeśli nazwiecie coś imieniem Lecha K. to z pewnością cały czas trzeba będzie do tego dopłacać-nie był lubiany i rondo to będzie często niszczone...co mnie w cale nie dziwi...

gość
Gość
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   Re: żałosne :(

Pablo napisał/a:
95 000 zł na oznakowanie ronda w Rumi gdzie mieszkam imieniem Lecha Kaczyńskiego (przecież te pieniądze mogły być o wiele lepiej wykorzystane!!) - jest mi wstyd - już nie chcę mieszkać w Rumi. Powiedźcie kto podjął tak idiotyczną decyzję!
Jeśli nazwiecie coś imieniem Lecha K. to z pewnością cały czas trzeba będzie do tego dopłacać-nie był lubiany i rondo to będzie często niszczone...co mnie w cale nie dziwi...
To chyba ty będziesz niszczył to rondo że tak mówisz :lol:

Zatara

Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

To uciekaj z Rumii do zasyfiałej Gdyni czy jeszcze gorszego Gdańska

mieszkanka
Gość
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   rondo

Mieszkam tu ponad 40 lat i w końcu doczekałam się porządnego ronda, a tu takie paskudztwo postawili i to w potrójnym wydaniu ! Chyba im rozum w tym Urzędzie odebrało. Mało tego, jeszcze chcą święcić i uskuteczniać jakieś procesje. Mam nadzieję,że wkrótce zajmą się tym żelastwem złomiarze i zrobią porządek.

KKK
Gość
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Jutro oficjalne otwarcie ronda z delegacjami politycznymi i proboszczem, a dzisiaj "trawę malują na zielono" i Dębogórską szorują auta do mycia ulic. Po cholerę te koszty i ten cały cyrk. Mam nadzieje, że mieszkańcy w najbliższych wyborach pięknie podziękują radnym za ten cały shit.

Zszokowana
Gość
  Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Ja powiem tak ... jak w zeszłą niedziele usłyszałam w kościele o poświęceniu ronda im. Kaczyńskiego wraz z pomnikiem, to już był dla mnie niemały szok, ale jak przeczytałam, że na pomnik wydano 95 tys. zł to już po prostu nie wiem, co im do głowy strzeliło ... Jeszcze gdyby to było rondo ofiar katastrofy Smoleńskiej czy coś w tym stylu to bym potrafiła to zrozumieć - no przynajmniej w jakimś stopniu, ale św. p. pana prezydenta?? ... No sorry, ale poza byciem prezydentem i śmierci w katastrofie lotniczej to on nic aż takiego nie zrobił ... a żeby za to mu pomnik stawiać i nazywać rondo jego imieniem - toż to chore jest :/ ... Ja osobiście totalnie tego nie pojmuję :/

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach