www.moja-rumia.pl Strona Główna
  · Zaloguj       · Szukaj       · Użytkownicy

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep Tygrysek
Autor Wiadomość
Nika_32

Wysłany: Sob 07 Lip, 2012   Sklep Tygrysek

Temat już kiedyś był ale teraz po latach funkcjonowania sklepu opinie pewnie będzie więcej. Co myślicie i sklepie Tygrysek z artykułami dla dzieci? Czy są w nim dobre jakościowo towary, ceny, jak wam się podoba obsługa?

m
Gość
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

ja kupowałam w tygrysku jeszcze wtedy kiedy był na ul. Piłsudskiego i nie mogę nic złego na temat tego sklepu powiedzieć, lubię tam kupować a co do obsługi w tygrysku na Sobieskiego to jest miła i chętna do pomocy, wybór jest spory szkoda tylko że jedzenia dla dzieci coraz mniej ale tak to dobry sklep i ceny normalne :)

suzzyQ
Gość
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012   

Tygrysek jest ok. Kupujemy tam Pampersy, bo są sporo tańsze niż w innych sklepach, zadowolona jestem też z pościeli, którą tam kupiliśmy- rozsądna cena, dobra jakość. Taniej niż na allegro kupiliśmy szafę "Klupsia".
Ale np. jeśli chodzi o kosmetyki to jest drożej w porównaniu do innych sklepów i niestety słabo wypadają ubranka, a konkretnie śpioszki- cenowo ok, ale rozmiary zaniżone i z dziwnie krótkimi nogawkami.
Obsługa miła, ale mało profesjonalna... mam często wrażenie, że Panie o produkcie są w stanie powiedzieć mi tylko gdzie leży.

agnesita

Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Moim zdaniem jest to najlepszy i najtańszy sklep (kupuję w nim od ponad ośmiu lat dla trójki moich dzieci). Uważam, że jest bezkonkurencyjny, nawet na Allegro jest drożej albo z przesyłką wychodzi na tyle samo. Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach