www.moja-rumia.pl Strona Główna
  · Zaloguj       · Szukaj       · Użytkownicy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PSI
Sro 19 Sie, 2009
sklep cleopatra
Autor Wiadomość
Ewelina
Gość
  Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   sklep cleopatra

Ostatnio reklamowałam buty w Cleopatrze i co tam się dzieje woła o pomste do nieba. Oczywiscie reklamacja nie została uwzględniona, jednak najgorsza była obsługa. Sprzedawczyni była wulgarna i niemiła, obraziła mnie i moja koleżankę. Nie polecam tam kupować nawet najgorszemu wrogowi.

Mirka
Gość
Wysłany: Czw 25 Cze, 2009   

A gdzie jest ten sklep?

MartaW
Gość
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   sklep Cleopatra i jego obsługa

Sklep znajduje się przy ulicy Starowiejskiej, mniej więcej vis a vis liceum nr 1.
Racja, obsługa fatalna, kilku moich znajomych to potwierdza a ja sprawdziłam to osobiście - niestety nie można się zupełnie dogadać z obsługą, która od razu naskakuje na klienta w bardzo niekulturalny sposób i nawet nie pozwala wyjaśnić dlaczego przyszłam z reklamacją - od razu zbywa się tam klienta mówiąc że to "uszkodzenie mechaniczne" buta, chociaż ewidentnie widać, że tak nie jest. Cały czas ta sama śpiewka, nie dojdziesz swojej racji. Klient został przez obsługującą panią nazwany niechlujem i pani sugerowała, że buty są reklamowane po to, by dostać nową parę, bo ta już się znudziła lub zniszczyła. Nie polecam - ja w tym sklepie już nogi nie postawię.

maggie

Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

wątpie. żeby któraś osoba z pracowników była tam rzeczoznawcą.... polecam - dla zasady - zgłościć się do federacji ochrony konsumentow w gdansku... Pomagają za darmo. Zresztą wystarczy maila napisać i już Ci powiedzą co robić.
gdansk@federacja-konsumentow.org.pl

ja skorzystałam z ich pomocy dzieki czemu "wygrałam" z Batą.

-misia-
Gość
  Wysłany: Sob 19 Paź, 2013   sklep kleopatra

ODRADZAM WIZYTĘ W SKLEPIE CLEOPATRA W RUMI !!!!!!!!!!!
EKSPEDIENTKI BARDZO NIE MIŁE, W SZCZEGÓLNOŚCI ''BLONDYNKA'', ZA KAŻDYM RAZEM JAK TAM JESTEM I O COŚ ZAPYTAM TO OTRZYMUJĘ KĄŚLIWĄ ODPOWIEDŹ ORAZ ZOSTAJE BEZCZELNIE ZMIERZONA WZROKIEM !!!!!!!!!!!!!!
KUPOWAŁAM TAM KILKA RAZY BUTY, ALE PO OSTATNIEJ MOJEJ WIZYCIE MIARA SIĘ PRZEBRAŁA.
PODEJŚCIE DO KLIENTA JEST SKANDALICZNE I BEZ SZACUNKU !!!!!!!!

mamba
Gość
Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   cleopatra obuwie

No te wysylikowane panienki myślą że wszystko mogą...mam zamiar jutro jechac do federacji konsumenta i złozyc skarge, mam nadzieie ze zlecą kontrolę, w starostwie powiatowym jest rzecznik konsumenta...są niemiłe, opryskliwe, narzutu to mają chyba z 200%...sa miłe jak klient cos kupi u nich, a potem to już mają klienta głęboko w D......NIE POLECAM!!!Ale sprawą niedługo zajmie się właściwa instytucja!

mamba
Gość
Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   cleopatra obuwie

znalazłam taki link do stronki...

http://forum.trojmiasto.p...9046,1,160.html

nika
Gość
Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   

moja opinia tez jest negatywna i ja tez juz sie tam nie zjawie jak rowniez wiekszosc moich kolezanek nie dosc ze ceny wygorowane to ekspedientki fatalne wchodzac mierza wzrokiem nie milym i patrza na ciebie jak na zlodzieja koszmar patrzac na ich twarze od razu odechciewa sie jakich kolwiek zakupow w tym sklepie oby tak dalej.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach